Kullanım Şartları

1. Sipariş vermek için telefonla veya finndukkan.com web sitesi aracılığı ile sistemimize kayıt olmanız gerekir. Alınan kişisel bilgileriniz yalnızca hizmete yönelik alınmakta ve saklanmakta, üçüncü kişilerle paylaşılmamaktadır.

2. Sipariş verdiğinizde teyit için e-posta alacaksınız. Bu e-posta geldiğinde siparişi, teslimat tarihi ve adresini, farklıysa fatura adresini kontrol etmek sizin sorumluluğunuzdadır. Eğer teyit e-postası almazsanız, Finn’in arayıp siparişi teyit etmek yine sizin sorumluluğunuzdadır.

4. Fiyatlarımız önceden bildirmeksizin değişebilir. Ödemesi yapılmış siparişler için ek ödeme istenmez.

5. Ödemelerinizi kredi kartı veya havale ile gerçekleştirebilirsiniz. Finn’in kayıt olduğunuzda siparişinizin toplam tutarı, teslimat tarihinden 3 iş günü öncesinde saat 16:30a kadar tahsil edilir. Bu süre içinde ücret tahsil edilemez, eksik tahsil edilir ya da güncel ödeme şeklinden farklı bir yöntem ile ödenir ise, Finn siparişi iptal etme veya değiştirme hakkına sahiptir.

6. Teslimat ve fatura adresleriniz farklı ise sipariş sırasında sistemde bildiriniz. Paketleriniz size fatura ile teslim edilir. İrsaliyeli fatura imzalanmadan teslimat gerçekleşmez.