Teslimat Politikası

1. Paketlerinizi alırken irsaliyeli faturaları imzalamanız ve teslimat saatini yazmanız ile birlikte, paketinizi teslim aldığınızı ve siparişinizin eksiksiz olduğunu kabul etmiş sayılırsınız. Eksik veya yanlış şişe olduğunu fark etmeniz durumunda, size paketinizi teslim eden elemana tutanak tutturmanız gerekmektedir. Aynı şekilde, teslimat anında şişelerden birinde sızma veya delik olması, kapak kilidinin kırık olması gibi bir durumda konu ile ilgili tutanak tutulması gerekmektedir. Sorunun Finn den kaynaklandığı durumlarda sizin tercihleriniz doğrultusunda, imkan dahilinde ise aynı gün içerisinde veya ertesi gün eksik veya hatalı içecekler teslimat bölgemiz içerisindeki istediğiniz adrese teslim edilir.

2. Bildirdiğiniz adrese, seçmiş olduğunuz saat diliminde paketinizi getiren teslimat elemanı 5 dakika süresince size veya paketinizin teslim edilmesini bildirdiğiniz kişiye ulaşamaz ise paketleriniz Juico mutfağına geri getirilir. Geri gelen paketler ertesi gün 17:30a kadar Finn mutfağında hijyenik ve soğuk koşullarda muhafaza edilir. Bu süre içerisinde paketlerinizi kendi imkanlarınız ile Finn mutfağından teslim alabilirsiniz. Teslim alınmayan paketler saat 17:30 itibarıyla Finn sorumluluğunda değildir.

3. Teslimat elemanımız, yoğun İstanbul trafiği, araba bozulması, kaza gibi ellerinde olmayan sebeplerden ötürü paketinizi teslim etmekte gecikebilir. Bu durumda paketlerinizi normal teslimat saatinden en fazla 2 saat gecikmeli olarak o günkü teslimat bölgelerimiz dahilinde istediğiniz adrese yönlendiririz. Eğer bu süre 2 saati geçerse, 1 günlük programınızı veya 6 adet Finn içeceğinizi 1 yıl içerisinde istediğiniz bir zaman kullanabilirsiniz. Eğer siparişiniz 1 günden uzun bir süreyi kaplıyorsa veya 6 adetten fazla Finn sipariş ettiyseniz geri kalan Finn içecekler ertesi gün o günün teslimat bölgeleri dahilinde istediğiniz adrese yönlendirilir. Size teslim edilecek paketin geç kaldığını teslimat saat diliminin bitmesinin ardından, 30 dakika içerisinde haber vermediğiniz takdirde Finn olabilecek gecikme/aksaklıklardan sorumlu değildir.